↑zasílej ji na email one-thing-1-direction@seznam.cz
připiš jestli je vícedílná/ jednodílná
nezapomeň se podepsat! :D

Duben 2012

To přece musime vědět!

30. dubna 2012 v 20:51 | Beck |  Harry Styles
#Harry jedl před hodinou McFlurry :)

to aby si už ty posedlé holky, začaly dělat seznam co kdy dělá :P

More than this- 6.díl

30. dubna 2012 v 19:05 | Beck |  FF- More than this
[Becky]
"Tak jo, zatím" Chris se omluvně usmála a vyšla s Harrym do jiné uličky.
"A jak se ti líbila ta naše písnička?" podívala jsem se na něj. Usmíval se. "Ta co jsi pouštěl?" úsměv jsem mu jakžtakž oplatila. V hlavě se mi honilo tolik myšlenek. Kývnul. Ty jeho pohyby, ty pohledy. Ne. Nemůžu si s nikým znovu začínat. Všechno by bylo zase špatně. Prostě to budu ignorovat. " Jo povedla se vám" pokývla jsem a vytáhla si klíče z tašky. Setřepala jsem si z rukávu třpytky.
"A nechceš si třeba poslechnout ještě nějakou?" usmál se tak roztomile, že jsem na místě tála. Ne, klid. Nádech.
"Jo třeba" nejradši bych si teď nafackovala. Chtěla jsem říct ne a neřekla jsem to.
"Takže půjdeme k tobě?" namlouvala jsem si to, nebo mi opravdu přišel nějakej trochu vlezlej? Nechala jsem to být.
"Můžem" pokrčila jsem rameny. Chvíli jsme jen tak mlčky šli. "Tady to je" ukázala jsem na naši menší vilu.


omg x'D

30. dubna 2012 v 18:05 | Beck |  1D
"Kdo je nejlínější?" Niall: "Zayn spí hodně." Zayn: "On jí hodně."
Lou: "Neodpověděli jste na otázku!

○to je jak já a Chris :D první věc kterou udělá když ke mě příde je ta že si de vzít polštářky na jídlo x'D a první věc co dělám já? Zalehnu do postele :D:D

Liam: Já jsem nejkrásnější v kapele. Harry: Já jsem druhý. Zayn: Jsem třetí. Louis: Já jsem čtvrtý. Niall: Jsem nejlepší

Fakta 0.03

30. dubna 2012 v 17:14 | Beck |  Fakta
131. Louis hodil po Zaynovi botu a řekl: "Harold je můj!" po té, co Zayn Harryho objal.. ^^
132. Liam jednou zapoměl text písně, tak dělal, že mu nefunguje mikrofon.
133. Když vidí Liam někoho brečet, brečí taky
134. Zayn se nemůže vynadívat když někdo žehlí
135. Zaynova obľúbená pieseň je "Barbie girl"
136. Niallovo první domácí zvířata byly dvě rybky jmenem Tom a Jerry.Niall je ale tak moc krmil že mu umřeli . :D
137. Loui miluje nohy
138. Když měl Niall 5, sedl si strýčkovi na svatební dort x'D
139. Vystupňovanie slova pěkný 1. pěkný 2. krásný 3. nejkrásnější 4. One Direction ♥ [zdroj-Ver]


To už není normální

28. dubna 2012 v 21:40 | Beck |  Harry Styles
Co na to říct,tohle není fanynka,tohle je .....!Jde o to že se může zbláznit z toho že si ji Harry nevšimnul,když na něj čekala před domem...
Začala mu psát že je ignorantí kokot,že is nevšímá fanoušků a pak napsala Anne že tam stála první ze 4 a že se je Harry rozhodl ingorovat...Že je nevděčný...na to jí Anne odpověděla : Soudím podle tvé profilové fotky že ses sním již setkala...co máš za problém?
No nezabili byste tu holku ?!Co se kruci myslí?!
+Harry s jeho rodinou nebudou "doma" půjdou někam jinam aby měli klid od fanoušků kteří jsou pořád před jejich domem a aby na sebe měli konečně čas :)

čím chtěl být Loui? :D

28. dubna 2012 v 20:55 | Beck |  Louis Tomlinson
Interview: Keď si mal 12-13 čím si chcel byť až vyrastieš?
Louis: Kriminálnik.

Další fotky z dneška :)

28. dubna 2012 v 20:30 | Beck |  Louis Tomlinson
Lou má taky fajnové auto :D

To mě zlikvidovalo!

28. dubna 2012 v 20:07 | Beck |  1D
Liam: Chceš přijít po škole ke mně?
Zayn: Můžu
*po škole *
Liam : Pojď do mého pokoje chci ti něco ukázat.
Zayn : Ok
... Liam: Pojď do mojí postele musím ti něco ukázat .
Zayn : Ok
Liam : Pojď pod moje peřiny chci ti něco ukázat.
Zayn : Ok
Liam : Podívej se na můj svíticí kartáček!

Dneska

28. dubna 2012 v 20:06 | Beck |  Louis Tomlinson

Loui šel hrát před 30 min tenis

28. dubna 2012 v 14:41 | Beck |  Louis Tomlinson
Louis si šel zahrát tenis.Tohle je asi fotka když odjížděl od domu.Fotka je ve špatné kvalitě. :xx

Harry a Felicity nejsou spolu! :D

28. dubna 2012 v 14:40 | Beck |  Fakta
130. Harry&Felicity spolu nejsou!Felicity napsala přes status na Facebooku,že je z Birminghamu a má přítele.Anne před pár minutami potvrdila, že Harry a Felicity nejsou spolu.
Lidé zase roznášejí jen fámy.

Liam a Danielle na Bahamách

28. dubna 2012 v 14:08 | Beck |  Liam Payne
tohle je nejnovější fotka z nějakého toho akvaria :D

Fans pred Harryho domom v Holmes Champel

28. dubna 2012 v 11:06 | Beck |  Harry Styles
Vážně zašli moc daleko, tohle už fanoušci dělali jedné hvězdě..a co je s ní teď? Má kolem sebe miliony ochranek, skoro nikde se neukazuje...Jestli chtějí aby takhle skončili i 1D tak ať pokračují

Nahrdelník od fanynky

28. dubna 2012 v 11:04 | Beck |  Zayn Malik
Zayn dostal náhrdelník od fanynky :) je na něm napsáno:
' Ahoj Zayn ! Ty mě neznáš, ale já jsem tvoje největší fanynka .Ty ani nevíš , že existuji , ale já na tebe myslím každou minutu. Chci ti jen říct , aby ses nikdy nezměnil , abys navždy zůstal , tím chlapečkem co přišel do X-Factoru , tím nesmělým chlapečkem . Netrap se hloupými řečmi lidí , kteří ti závidí. Milovala jsem tě , Miluji tě a navždy tě Milovat budu!
Je od něj úžasné , že ho nosí ♥

Fakta 0.02

28. dubna 2012 v 9:45 | Beck |  Fakta
128. Niall má rovnátka už i na spodním patře.

129. Danielle a Liam jsou společně na Bahamách

Dýchej

27. dubna 2012 v 20:42 | Becky přidává Chris sepsala
Už to jsou 2 roky co se to stalo.Co se stala ta osudná věc,která změnila můj život.Ta věc,která mě donutila odejít z kapely a uzavřit se do sebe.
Flashback
,,Potřebuji být chvíli sám,nebojte nic se mi nestane."ujistím kluky a výjdu ven z našeho domu.Chci se na chvíli projít parkem tak,jako bych byl obyčejný kluk.Bez uječených fanynek a bodygárdů. Vejdu do parku a na každém kroku zahlídnu páry,které šly na piknik,nebo jen tak posedávají na lavičce a vyměňují si vzájemné polibky.Také tu lítá spousta psů se svými buď to mladými a nebo už postaršími páničky.Najednou ke mě přiběhne nějaký pes a vyžaduje si mou pozornost.,,Ahoj pejsku kde máš páníčka?"usměju se, dřepnu si k velkému bernskému salašnickému psovi a začnu si ho hladit.,,Ty jsi krásnej."usměju se a podrbu ho za uchem.,,Promiň,neotravuje tě?"uslyším nad sebou dívčí hlas.Zvednu pohled a spatřím snad anděla.,,Ne neotravuje.Je krásný."usměju se a ze dřepu se postavím.,,Jsem Zayn."usměju se a podám té dívce ruku.,,Becky,těší mě."úsměv mi opětuje.,,Jsi tu sama,nebo tu na tebe někde čeká tvůj přitel?"porozhlédnu se.,,Nemám přítele, jsem tu sama."usměje se.,,Tak by ti nevadilo,kdybych se k vám dvoum připojil?"usměju se a podrbu pejska.,,Nevadilo,aspoň nám někdo bude dělat společnost."usměje se.,,A jak se jmenuje?",,Tiny.",,Krásné jméno.Nepůjdeme se posadit někam na trávu?"usměju se a sleduju ji, jak váže Tiny na vodítko.,,Mohli by jsme,já mám času dost."pokrčí rameny.Vyhlídnu nám nějaký volný flek na sluníčku a jdeme se posadit.,,Kolik ti je?"zeptám se a nezpouštím z ní zrak. ,,Sedmnáct."usměje se a pohladí si Tiny,která se válí po zádech.,,To je krásný věk.Užívej si ho,dokud můžeš.Sedmnáct más jen jednou za život."usměju se.Becky ke mě odvrátí zrak. ,,Nedělej,jakoby snad tobě bylo čtyřicet."zasměje se ,,No to není,ale 17 už mi taky není.Je mi 19."usměju se.,,To je taky krásný věk."usměje se na mě a očima se ponoří hluboko do těch mých. Po chvíli ucukne pohledem dolů a hned na to ho zase zvedne.,,Ty jsi z One Direction že?"ukáže na mě.,,Jo a já si myslel,že mě neznáš."zasměju se a podepřu své tělo lokty,jelikož jsem do teď seděl,bylo na čase si lehnout na záda.,,Myslím,že vás zná každej."usměje se a zakroutí hlavou. ,,A ty asi nejsi fanynka,když tak nešílíš?",,No,dejme tomu,nejsem taková fanynka,abych se s tebou nemohla normálně bavit.Přeci jen,všichni jsme lidi.Jen někteří jsou slavní,druzí ne,pak je zase někdo bohatej a někdo chudej,ale pořád jsme všichni stejní."pokrčí rameny.,,To jsi řekla moc pěkně."usměju se.
O 4 HODINY POZDĚJI
,,Už je pozdě,měla bych jít domů."povzdechne si.,,Doprovodím tě a pak se klidně můžeme ještě někdy sejít."usměju se.,,To by nebyl špatnej nápad,přeci jen,ten den s tebou jsem si opravdu užila."usměje se a zvedne ke mě pohled.Jelikož sedíme na lavičce,i tak jsem o něco vyšší.Ponořím se hluboko do jejích modrých studánek a přestanu vnímat věci kolem sebe.Jako by se svět přestal točit a na zemi by jsme byli jen my dva.Ani si neuvědomuji,že se naše obličeje přibližují,dokud se naše rty nespojí do dlouhého polibku.
,,Takže."šibalsky se na mě usměje,když stojíme na zastávce,která je přes silnici u jejího domu. ,,Takže."zopakuji to a také se usměju.,,Nech toho a polib mě."zasměje se a přitáhne si mě k sobě. Něžně jí začnu líbat a cítím se jako v sedmém nebi.,,Tak dobrou."odtáhne se ode mě a zašeptá těsně u mých rtů.,,Dobrou."ještě jí jemně líbnu na rty a pomalu odcházím.Když v tom najednou slyším auto a prudký náraz.Když se otočím,nevěřím svým očím,do kterých se mi nalijou slzy. Rychle běžím zpátky a pokleknu si ke zakrvácené Becky.Podepřu jí rukou hlavu.,,Becky,pane bože."vzlyknu.,,Zayne."vydechne slabě.,,Hned je tu záchranka vydrž."řeknu,když uvidím toho kluka co jí srazil jak volá.Je také celý vyděšený.,,Byl..byl to nejkrásnější den v mém životě.Miluju tě."vydechne slabě a zavře oči.Přestane dýchat a hlava jí bezvládně spadne na stranu.,,Becky né prosím tě neumírej."zakřičím a snažím se jí probrat,ale už je pozdě.
Konec flashbacku
Sedím na posteli a koukám ven z okna.Při vzpmínce na to,co se stalo se mi po tvářích začnou kutálet slzy.Už to takhle dál nejde.Stoupnu si a odejdu do koupelny.Oteřu skříňku a vytáhnu z ní krabičku žiletek.Ani na vteřinu neváhám a udělám to co chi udělat.,,Miluji tě Becky.Už budeme spolu."při těchle posledních slovech žiletku zaryju hluboko do mé kůže na zápěstí.,,Miluji tě!"

Harryho nové auto

27. dubna 2012 v 20:39 | Beck |  Harry Styles
jojo když na to má prachy :D:)
Ale musíme uznat, umí si vybrat :D¨

Na lodi

27. dubna 2012 v 20:35 | Beck |  1D
Wtf co ten Harry asi dělá? :D
Omfg jak se ten Zayn drží aby náhodou nespadl :D:D Jojo nedivím se mu, taky bych tam nechtěla zahučet :D

U harryho doma

27. dubna 2012 v 11:42 | Beck |  Harry Styles
Harry zřejmě toto někomu poslal(asi kamarádovi).Co se týče fanoušků před jeho domem v Holmes Chapel

•Prosím, chápu, že jste fanoušci, ale prosím nekřičte a nerušte mé sousedy, táboříte u mých dveří, a necháváte všechny své odpadky tak, že já a moje rodina tohle vše musí sbírat při odchodu. Chápeme, že jste fanoušci, a já se pokusím, a přijdu, jestli to půjde. Ale prosím, respektujte, toto je m...ůj dům. Bydlím tady, to není místo, jako na koncertě. Prosím, respektujte moje soukromí. Byl jsem doma méně než 2 dny, od cestování, a já bych si přál, být smojí rodinou a přáteli a aby mě viděli, takže Vás prosíme o pochopení a ne abyste křičeli mé jméno, jsou zde i v této ulici děti, kteří se snaží spát a moji sousedé nechtějí vidět spoustu dívek v e svých zahradách. Prosím buďte ohleduplní. Děkuji :). X

~ Harry

Btw...naprosto ho chápu, takhle nemuže mit soukromý, nemuže si užívat dny s rodinou, fanoušci sou super ale jenom když ví kde je hranice

Interwiev Harry a Zayn :D

26. dubna 2012 v 20:48 | Beck |  1D
Interview: Harry: Zayn je náš zlý chlapec..
Zayn: Prečo ?
Liam: Si jediný, ktorý má bradu..
Zayn: Zabudol som sa oholiť. (:DDD BAD BOY! :D) *lou