↑zasílej ji na email one-thing-1-direction@seznam.cz
připiš jestli je vícedílná/ jednodílná
nezapomeň se podepsat! :D

Dýchej

27. dubna 2012 v 20:42 | Becky přidává Chris sepsala
Už to jsou 2 roky co se to stalo.Co se stala ta osudná věc,která změnila můj život.Ta věc,která mě donutila odejít z kapely a uzavřit se do sebe.
Flashback
,,Potřebuji být chvíli sám,nebojte nic se mi nestane."ujistím kluky a výjdu ven z našeho domu.Chci se na chvíli projít parkem tak,jako bych byl obyčejný kluk.Bez uječených fanynek a bodygárdů. Vejdu do parku a na každém kroku zahlídnu páry,které šly na piknik,nebo jen tak posedávají na lavičce a vyměňují si vzájemné polibky.Také tu lítá spousta psů se svými buď to mladými a nebo už postaršími páničky.Najednou ke mě přiběhne nějaký pes a vyžaduje si mou pozornost.,,Ahoj pejsku kde máš páníčka?"usměju se, dřepnu si k velkému bernskému salašnickému psovi a začnu si ho hladit.,,Ty jsi krásnej."usměju se a podrbu ho za uchem.,,Promiň,neotravuje tě?"uslyším nad sebou dívčí hlas.Zvednu pohled a spatřím snad anděla.,,Ne neotravuje.Je krásný."usměju se a ze dřepu se postavím.,,Jsem Zayn."usměju se a podám té dívce ruku.,,Becky,těší mě."úsměv mi opětuje.,,Jsi tu sama,nebo tu na tebe někde čeká tvůj přitel?"porozhlédnu se.,,Nemám přítele, jsem tu sama."usměje se.,,Tak by ti nevadilo,kdybych se k vám dvoum připojil?"usměju se a podrbu pejska.,,Nevadilo,aspoň nám někdo bude dělat společnost."usměje se.,,A jak se jmenuje?",,Tiny.",,Krásné jméno.Nepůjdeme se posadit někam na trávu?"usměju se a sleduju ji, jak váže Tiny na vodítko.,,Mohli by jsme,já mám času dost."pokrčí rameny.Vyhlídnu nám nějaký volný flek na sluníčku a jdeme se posadit.,,Kolik ti je?"zeptám se a nezpouštím z ní zrak. ,,Sedmnáct."usměje se a pohladí si Tiny,která se válí po zádech.,,To je krásný věk.Užívej si ho,dokud můžeš.Sedmnáct más jen jednou za život."usměju se.Becky ke mě odvrátí zrak. ,,Nedělej,jakoby snad tobě bylo čtyřicet."zasměje se ,,No to není,ale 17 už mi taky není.Je mi 19."usměju se.,,To je taky krásný věk."usměje se na mě a očima se ponoří hluboko do těch mých. Po chvíli ucukne pohledem dolů a hned na to ho zase zvedne.,,Ty jsi z One Direction že?"ukáže na mě.,,Jo a já si myslel,že mě neznáš."zasměju se a podepřu své tělo lokty,jelikož jsem do teď seděl,bylo na čase si lehnout na záda.,,Myslím,že vás zná každej."usměje se a zakroutí hlavou. ,,A ty asi nejsi fanynka,když tak nešílíš?",,No,dejme tomu,nejsem taková fanynka,abych se s tebou nemohla normálně bavit.Přeci jen,všichni jsme lidi.Jen někteří jsou slavní,druzí ne,pak je zase někdo bohatej a někdo chudej,ale pořád jsme všichni stejní."pokrčí rameny.,,To jsi řekla moc pěkně."usměju se.
O 4 HODINY POZDĚJI
,,Už je pozdě,měla bych jít domů."povzdechne si.,,Doprovodím tě a pak se klidně můžeme ještě někdy sejít."usměju se.,,To by nebyl špatnej nápad,přeci jen,ten den s tebou jsem si opravdu užila."usměje se a zvedne ke mě pohled.Jelikož sedíme na lavičce,i tak jsem o něco vyšší.Ponořím se hluboko do jejích modrých studánek a přestanu vnímat věci kolem sebe.Jako by se svět přestal točit a na zemi by jsme byli jen my dva.Ani si neuvědomuji,že se naše obličeje přibližují,dokud se naše rty nespojí do dlouhého polibku.
,,Takže."šibalsky se na mě usměje,když stojíme na zastávce,která je přes silnici u jejího domu. ,,Takže."zopakuji to a také se usměju.,,Nech toho a polib mě."zasměje se a přitáhne si mě k sobě. Něžně jí začnu líbat a cítím se jako v sedmém nebi.,,Tak dobrou."odtáhne se ode mě a zašeptá těsně u mých rtů.,,Dobrou."ještě jí jemně líbnu na rty a pomalu odcházím.Když v tom najednou slyším auto a prudký náraz.Když se otočím,nevěřím svým očím,do kterých se mi nalijou slzy. Rychle běžím zpátky a pokleknu si ke zakrvácené Becky.Podepřu jí rukou hlavu.,,Becky,pane bože."vzlyknu.,,Zayne."vydechne slabě.,,Hned je tu záchranka vydrž."řeknu,když uvidím toho kluka co jí srazil jak volá.Je také celý vyděšený.,,Byl..byl to nejkrásnější den v mém životě.Miluju tě."vydechne slabě a zavře oči.Přestane dýchat a hlava jí bezvládně spadne na stranu.,,Becky né prosím tě neumírej."zakřičím a snažím se jí probrat,ale už je pozdě.
Konec flashbacku
Sedím na posteli a koukám ven z okna.Při vzpmínce na to,co se stalo se mi po tvářích začnou kutálet slzy.Už to takhle dál nejde.Stoupnu si a odejdu do koupelny.Oteřu skříňku a vytáhnu z ní krabičku žiletek.Ani na vteřinu neváhám a udělám to co chi udělat.,,Miluji tě Becky.Už budeme spolu."při těchle posledních slovech žiletku zaryju hluboko do mé kůže na zápěstí.,,Miluji tě!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Renette' Renette' | Web | 27. dubna 2012 v 21:20 | Reagovat

ja by som kašľala na celého Haryho, halvne že to auto♥ normálne krajšie jak on :DDDD ..
tak keď počujem meno Šimon, tiež mi není dobre.. ale zas sa mi páči to meno ;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama