↑zasílej ji na email one-thing-1-direction@seznam.cz
připiš jestli je vícedílná/ jednodílná
nezapomeň se podepsat! :D

Malá potvora- 1.díl

27. června 2012 v 16:20 | Beck |  FF- malá potvora
Title: Malá potvora
By: Beck
Díl: 1.

[Becky]
"Harry?" zrovna jsem vešla do obýváku, když jsem uviděla Harryho.
"Jé, já nevěděl, že přijdeš" nevinně se na mě usmál.
"To ale neznamená, že se mi tu budeš promenádovat bez oblečení.
"Tak promiň" uraženě se na mě kouknul, já si jenom povzdychla. Už to jsou tři týdny, co jsem se dozvěděla, že naše rodina je s rodinou Stylesovou příbuzná. Vůbec jsem z toho nebyla nadšená. Ano chtěla jsem nějak prorazit, ale ne tak, že mě do světa šoubyznisu protlačí Harry. Nemůžu říct, že ho nemám ráda, ale poslední dobou mi leze na nervy. Ale aspoň od něj budu mít pokoje. Za pár dní odjíždí za kluky.
Ani nevím, co to naše napadlo, ale okamžitě se chtěli odstěhovat do Anglie. Harryho a moje mamka si jaksi hodně rozumí.
"Tak co? Pořád zpíváš?" provokativně se na mě kouknul. No už si aspoň natáhnul kalhoty.
"Nepleť se do toho" odsekla jsem a prošla kolem něj do jeho pokoje.
"Ty víš, že ti můžu pomoct, ale musela bys na mě být milejší, pak by si třeba s One Direction mohla nazpívat nějaký song.." slyšela jsem ho za sebou. Prudce jsem se otočila.
"Tak podívej, já žádnou pomoc od vás nepotřebuju" zabořila jsem mu ukazováček do hrudi, věnovala jsem mu naštvaný pohled a znovu se otočila.
"Jak myslíš, ale kdybys chtěla, tak si řekni"
"Řekla jsem, že nechci, vlastně vůbec nechápu, co tu dělám, ani nemůžu vylézt z domu, bez toho aby se sem nenahrnuly ty tvoje fanynky." Protočila jsem oči a vzala si to, proco jsem si přišla. Set mikrofonu a čtečky na úpravu hlasu. Obrátila jsem se a počkala, než mi uhne.
"To jsou moje věci" vzal mi z ruky mikrofon.
"Já to vím" vzala jsem si ho zpět.
"Prostě si to půjčím"
"Ani nevíš, jak se to nastavuje" pobaveně se ušklíbnul.
"Nezájem" odsekla jsem a prosmykla jsem se kolem něj do svého pokoje naproti tomu jeho.
Vážně nechápu, co tu dělám. Jistě, když bych mu řekla tak on mě kamkoliv protlačí. Jenže nechci, aby si o mě každý myslel, že jsem nějaká "slaboučká holčička". To se o to radši postarám sama.
Postavila jsem mikrofon doprostřed pokoje. Nastavila a připojila jsem čtečku. Bylo to nachystané. Mohla jsem si po těch týdnech mlčení provětrat hlasivky. Pustila jsem hudbu na píseň We found love. Zastesklo se mi po mé kamarádce Chris, která mi tuhle píseň vždycky hrála na klavír. No co, zařídím jí sem letenku. Teď jen doufat jestli ji pustí.
Konečně jsem začala zpívat. Zase jsem se ocitla ve svém živlu. Naštvání, zloba, zklamanost, stesk, to všechno ze mě odpadlo. Při zpěvu jsem se dívala z okna.
Jako další jsem začala zpívat svoji předělávku písně Moves like jagger. Už jsem chtěla zpívat i druhý hlas, když ho začal ode dveří zpívat Harry. Ani jsem si ho nevšimla. Hodila jsem po něm vražedným pohledem, ale on dělal, že si toho nevšimnul. Nakonec jsem to nějak přežila a společně s ním song dozpívala.
"Kdo ti dovolil sem lézt?" musela jsem se znovu zamračit.
"Budeš mít vrásky" podotknul.
"Na něco jsem se tě ptala." sevřela jsem mikrofon, abych nevybuchla.
"Ty mi tam taky lezeš a navíc, tvoje máma říkala, že nejradši trénuješ duety" bože zase máma, ta mě jednou přivede do hrobu.
"Dobře dovolím ti se mnou zpívat ale žádný stupidní připomínky" nechtěla jsem poslouchat věty typu, že neumím zpívat atd…
"Tak dobře, ale chvíli vydrž" odběhl z mého pokoje. Donesl notebook, zrovna s někým volal na icq. "Kluci tohle je Becky" postavil nb, tak že jsme tam byli vidět.
"Čus" přejela jsem je pohledem a odtáhla Harryho mimo dosah webky. "Ty chceš zpívat duety před nima?" kecy od jednoho bych možná snesla, ale od pěti?
"Slíbil jsem jim, že ukážu, jak umíš zpívat"
"Už chci, abys odjel" povzdechla jsem si a vrátila se k mikrofonu.
"Tak co to bude?" zeptal se mě tak, jakoby jsme spolu zpívali každý den.
"Vsadím se s tebou, že nezvládneš Raining man" povýšeně jsem se ušklíbla. Moje oblíbené gesto. No, nejsem ta 'miloučká holka'.
"Koho si bereš?"
"Nicki" řekla jsem pohotově. Harry pustil song. Já se snažila ignorovat pohledy kluků, které jsem viděla jen nepohyblivé na titulcích časopisů a dala se do zpěvu. Dala jsem do toho opravdu všechno.
U jeho sóla jsem dělala, že zívám. Prostě, že mě to nebaví, totální nuda. Svoje sólo jsem odzpívala se všemi možnými gesty. Pohled jsem ale pořád nechávala na něm, nejspíš to bylo, protože mě ty jeho úšklebky poháněly k ještě lepšímu výkonu.
Vím, že je tohle sólo sprosté? Dá se to tak říct, ale komu to vadí..
Po dozpívání začali kluci tleskat a pískat. Konečně jsem se na ně podívala.
"Takže už víme, co Harry myslel tím, že s náma musíš někde zpívat" řekl jeden hnědovlasý v pruhovaném tričku.
"Tak on vám o mě říkal?" co jsem si taky mohla myslet, je to prostě Harry.
"Vychvaloval tě, ale prý jsi celé tři týdny nezpívala proč?" tentokrát se ptal ten s tmavými vlasy a snědou kůží. A pronikavými oči..zašeptal mi hlásek v hlavě, okamžitě jsem tu myšlenku zahnala.
"To se vám mám tady zpovídat? Osobní věci, teď Hary padej" vzala jsem nb a 'hodila' mu ho. Už jsem cítila, že vybuchnu. Poslední dobou až moc často.
"Co ti zase je?" obrátil oči v sloup. Já se nezmohla na nic jiného než.. "Padej!" Aspoň už odešel bez řečí. Zavřela jsem za ním. Sedla si na postel, pustila Také a bow a začala zpívat. Je to jediná věc, u které se uklidním. Potřebuji tady svoji NK. Aspoň k něčemu se mi Harry hodí. Na zařízení letenky. Hned ráno si ji vyškemrám. Všechno jsem pozapínala a šla si lehnout. Z Harryho pokoje šla slyšet pořád webka. Zacpala jsem si uši a šla spát. Vůbec mě nezajímalo o čem se těch pět baví…
-----
//Pozn. autorky: Zatím nic moc jak vydíte ale rozjede se to, pro někoho možná až moc… Jinak lépe se vám to bude číst při spuštění emotického songu: Who is (http://www.youtube.com/watch?v=MJ8G-68ReHc)… případně On Fire (http://www.youtube.com/watch?v=4MuAA6QKPB8)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama