↑zasílej ji na email one-thing-1-direction@seznam.cz
připiš jestli je vícedílná/ jednodílná
nezapomeň se podepsat! :D

Malá potvora 2.díl

30. června 2012 v 16:35 | Beck |  FF- malá potvora

Title: Malá potvora
By: Beck
Díl: 2.

[Becky]
Dopoledne jsem se chystala do centra, jen mi to trochu pokazila mamka. Prý nakonec kluci přijedou sem a taky půjdou do centra, tak mám jít s nimi. No bezva, nebudu mít soukromí, to je vážně skvělý. Aspoň, že si už ty Harryho fanynky dali voraz a před domem už nejsou.
"Harry? Když musím jít s vámi, tak po tobě ale budu něco chtít" nenechala jsem ho, aby mi skočil do řeči. "Potřebuju na pátek jednu letenku z Magdeburgu do Londýna. Zařídíš mi ji?" snažila jsem se mluvit co nejvíc mile, aby souhlasil. Podle jeho pohledu ho asi překvapilo, že mu nenadávám ani nic jiného.
"Myslím, že bych to zařídit mohl, ale musíš být milá" podezřívavě si mě prohlédnul. První gesto, které by trochu naznačovalo to, že jsme příbuzní.
"Pokusím se a teď zase jdi, já příjdu dolů" vyšoupla jsem ho ze dveří. Nasoukala jsem se do úzkých rudých džínů, bílého tílka a béžovomodročervené vesty. Obula jsem si tenisky a vešla do koupelny. Udělala jsem ranní hygienu. Pročísla si svoje tmavě hnědé vlasy a vyšla z pokoje dolů, odkud už šli slyšet hlasy.
A prý že se mám chovat mile. No podle toho, co tam dělali, bych spíš řekla, že bych mezi ně zapadla, kdybych se mile nechovala. Chvíli jsem se na ně jenom tak dívala. Hm, nic pro mě. Odkašlala jsem si. "Tak jdem?" ukázala jsem na dveře. Teď všichni zmlkli, najednou na mě vyselo pět pohledů. "To vypadám tak děsně nebo co?" potřepala jsem hlavou a pořádně si je prohlédla. "Jo ták, už mi to došlo" ušklíbla jsem se. Prostě jsem vybrala to, co mi padlo do ruky, jak jsem mohla vědět, že budou oblečení podobně?
Ten v pruhovaném tričku měl rudé ryfle. Harry měl tílko. Bílé tílko. A ten s tmavší pletí měl skoro stejnou vestu. Dokonce i se stejným motivem. Aspoň tenisky neměli stejné…
Nikdo nic neříkal, proto jsem už ztrácela trpělivost, sice jsem s nimi jít nechtěla, ale když už tak už. "Ahá tak páni se zasekli? Nebo jste se tak na tom gauči zašmodrchali?" založila jsem si ruce na hrudi a jednou nohou podupala podlahu. Harry vyletěl z gauče za mnou a odtáhnul mě mimo dosah doslechu.
"Naříkala jsi, že budeš milá?" vypadalo to, že asi bude 'trošku' naštvaný.
"Tak když se k ničemu nemáte?" pobaveně jsem se podívala na ten jeho rozlobený výraz. Už nevypadá jako ten nejhodnější andílek na světě.
"Prosím, už se uklidni" kouknul na mě tím prosebným výrazem, který nasadil vždycky, když si chtěl něco vydobít.
"Tohle na mě neplatí zlatíčko" při tom posledním slově jsem mu rozhodila účes. "Ale pokusím se" znovu jsem zopakovala, jako předtím. Prošla jsem obývákem ven z domu.
Když konečně dorazili, podezíravě jsem si je prohlédla. "Vaše jména?" Nasadila jsem miloučký, slaďoučký výraz. Možná až moc přesladěný. Postupně se mi představili. Aspoň doufám, že si to zapamatuju.
[V centru]
"Takže vy teď půjdete na jídlo a já pro nějaké oblečení?" řekla jsem mile, chystala jsem se odejít, jenomže mě někdo zachytil.
"Tvoje máma říkala, že máme jít všichni, včetně tebe" stisk už trochu povolil, ale pořád mi ještě svírá ruku. Zayn.
"Bože" zamručela jsem si sama pro sebe. Proč nemůže být ani jednou po mém? Když se mi ale zadívá do očí, trochu vychladnu.
"Achjo, kam chcete jít?" otráveně jsem se na ně otočila. Stihla jsem si všimnout, že Harry hodil po Zaynovi obdivný pohled.
"Na jídlo" vyhrkne Niall.
"No co jsme mohli čekat" ušklíbl se Liam a všichni jsme nabrali směr do McDonaldu.
Po jídle jsme se domluvili, že Harry půjde zařídit letenku a mys ostatní půjdeme nakupovat. V čele jsem vyrazila do nějakého obchodu s oblečením. Už mě celkem deptaly ty pohledy holek, vím, že mám podobné oblečení, že se táhnu s těmi pěti slavnými, no teď už čtyřmi, ale mohli by si to odpustit.
"Budeš si vybírat ještě dlouho?" Liam podupával nohou a pořád mi nakukoval do kabinky.
"Když budeš otravovat, tak jo" vyštěkla jsem a zatáhla závěs.
"Malá potvora" slyšela jsem Louiho.
Ještě dobrou hodinu jsem je tahala po obchodech. Sem tam si taky něco koupili.
Už byl skoro večer, když jsme se vraceli domů.
"Ty tašky mi odneste do pokoje" ukázala jsem na dveře svého pokoje. Nikdy by mě nenapadlo, že jenom stačí něco říct a oni to hned udělají. No kromě Harryho a Zayna, ti celou dobu prokecali.
"Dík, už si můžete jít po svých" pousmála jsem se a vešla do pokoje, chtěla jsem zavřít dveře, jenže je někdo přidržel.
"Přijde ti rozumný je takhle využívat?" už zase to byl Zayn.
"Jo příjde a teď padej, potřebuju se vyspat na zítřek." chtěl jsem mu přibouchnout před nosem, jenže on mě nenechal.
"Nejsou támhleto Harryho věci na zpěv?" ukázal na soupravu vprostřed místnosti.
"Ano jsou, vadí?"
"Ne, já, jen se ptám" poušklíbl se, ale neměl se k odchodu.
"Chci jít spát" už netrpělivě jsem ho probodávala pohledem.
"Nechceš jít s námi na koncert?" nasadil milý výraz…už zase.
"Ne a čau" konečně jsem zavřela dveře a svalila se do postele.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týnka ت Týnka ت | Web | 2. července 2012 v 12:45 | Reagovat

na blogu mám kontrolu AFFS.tak jestli chceš zůstat,zapiš se :)

2 *Mrs.Styles* *Mrs.Styles* | 11. července 2012 v 11:09 | Reagovat

Wááu suprová FanFiction :) Těším se na další díl ;)

3 fusky122 fusky122 | 23. ledna 2013 v 22:22 | Reagovat

Užasný... ;) Bude vubec další díl? když toto je přidávaný 30.6???

4 Andy Andy | 9. února 2013 v 23:17 | Reagovat

Kdy bude další ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama